Smartphone jest dzisiaj jednym z tych urządzeń, z którym się na co dzień prawie wcale nie rozstajemy. Umieściłbym go wręcz w kategorii wearables. Telefony komórkowe już dawno przestały być tylko telefonami. Dzisiaj to urządzenia o mocy komputerów mieszczących się w kieszeni, to nasze centrum dowodzenia, nasze media społecznościowe, internet, poczta elektroniczna, finanse, aparat itd.

O czym to wszystko świadczy? Przede wszystkim o tym, że telefon jest dosyć ważny. Dla wielu z nas jest to jedno z podstawowych narzędzi pracy. Wypadałoby więc o to narzędzie zadbać. Jeżeli macie iPhone, to ten wpis powinien Was zainteresować. Posiadacze telefonów innych marek będą musieli poczekać. W przygotowaniu są wpisy o telefonach Samsung, Huawei czy Xiaomi. W tym wpisie skupię się na etui przeźroczystych (co najwyżej np. z czarną ramką), postaram się być w miarę neutralny co do kolorystyki. Gdybyście szukali wersji w różnych kolorach, to na pewno sobie z tym poradzicie. Kilka propozycji znajdziecie na samym dole wpisu.

iPhone zdjęcie

Etui Gear 4 do iPhone 12 PRO MAX

Konstrukcja tego etui marki Gear4 składa się z wytrzymałego, przezroczystego poliwęglanu. Ramkę wzbogacono specjalnym materiałem absorbującym wstrząsy – D3O®. Etui jest przeźroczyste, więc nie będzie miało wpływu na wygląd zewnętrzny telefonu. Wspomniany materiał D3O opiera się na technologii inteligentnych molekuł. Spełnia nawet wojskowy standard wytrzymałości na upadki z wysokości 3m.

💲 Cena: 109 złzobacz w sklepie


Etui LifeProof Next do iPhone 11 PRO

Jest to wysokiej jakości, dwuczęściowe etui marki LifeProof (seria Next). Etui ma osłony na porty telefonu, dzięki czemu chroni przed deszczem i śniegiem. Według producenta amortyzuje upadek z wysokości 2m. Ma delikatną, czarną ramkę nadającą pewnej elegancji, moim zdaniem oczywiście.

💲 Cena: 199 złzobacz w sklepie


Etui Gear4 Picadilly do iPhone 11

Kolejny twardy zawodnik od Gear4. Podobna technologia wykonania, czyli wytrzymały poliwęglan i materiał absorbujący wstrząsy D3O. Samo etui jest przeźroczyste, posiada jednak czarną ramkę. Ma osłony na przyciski, nachodzące na ekran krawędzie i spełnia ten sam wojskowy standard upadku, ale tym razem z wysokości do 4m.

💲 Cena: 109 złzobacz w sklepie


Etui Spigen Crystal Hybrid do iPhone XS/X

Minimalistyczne etui marki Spigen do telefonu iPhone XS. Składa się ono z termoplastycznej, poliuretanowej ramki i wytrzymałej, poliwęglanowej tylnej osłony. Etui posiada ciekawe rozwiązanie w postaci poduszek powietrznych umieszczonych na jego narożnikach. Dodatkowo zabezpiecza to telefon przed uszkodzeniem. Absorbuje wstrząsy (posiada wojskowy certyfikat), a lekko wystające krawędzie chronią kamerę i ekran urządzenia.

💲 Cena: 79 złzobacz w sklepie


Etui Spigen Ultra Hybrid 2 do iPhone SE 2020, 8/7

Konstrukcja podobna do powyższego etui Spigen Crystal Hybrid do iPhone XS/X. Posiada technologię Air Cushion®, która amortyzuje wstrząsy i uderzenia. Co ważne, etui jest kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi dla iPhone 8, SE (2020).

Jest też opcja z wbudowanym z tyłu stojakiem, ale nie korzystam z takich rozwiązań, więc wybrałem etui bez tego dodatku.

💲 Cena: 59 złzobacz w sklepie


Etui do iPhone – inne oferty

Ten wpis może Ci pomóc, jeżeli szukasz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jakie jest najlepsze etui do iPhone?
  • Gdzie kupić case do iPhone?
  • Jaką wybrać obudowę do iPhone?
  • Przezroczyste etui do iPhone – jaka cena?
  • Jakie są etui do iPhone?
  • Etui Spigen, Gear4, Lifeproof – które wybrać?

Ten artykuł zawiera linki sponsorowane.

Dodaj komentarz

Przypnij