W.KRUK posiada obecnie ponad 100 salonów jubilerskich w Polsce. Jeżeli jednak nie ma takiego salonu w Twojej miejscowości, a koniecznie chciał(a)byś zapoznać się z ofertą firmy i kupić coś pięknego, możesz zrobić to online. Złota i srebrna biżuteria, brylanty, kamienie szlachetne, zegarki oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie – wybór jest naprawdę ogromny. Wiedzieliście, że W.KRUK jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Rolex w Polsce? Rolex to oczywiście nie jedyna marka w ich ofercie, znajdziecie tu też marki, jak Omega, Longines, Tudor czy Burberry.

Macie obawy, co się stanie, jeżeli zakupiona biżuteria czy zegarek okażą się nietrafionym wyborem? Niepotrzebnie, bo macie aż 30 dni na zwrot zakupionych towarów, a darmowa wysyłka jest oferowana już od 99 zł.

Przyjrzyjmy się przykładowej ofercie sklepu W.KRUK.

Złota biżuteria – pierści0nki

Złota i srebrna biżuteria – kolczyki

Sprawdź TUTAJ promocyjne ceny złotych i srebrnych kolczyków oraz zestawów.

Biżuteria z brylantami

Pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransolety, wisiorki – a wszystko to ozdobione pięknymi brylantami. Sprawdź ofertę TUTAJ lub kliknij w poniższe zdjęcie.

Zegarki Rolex

Z ofertą zegarków Rolex i innych firm możecie zapoznać się po odwiedzeniu strony. Jeżeli chodzi o Rolexy, to ich cena jest w niektórych przypadkach podawana na indywidualne zapytanie.

Dodaj komentarz

Przypnij